Macie już wszystkie prezenty? To wspaniale! A teraz zastanawiacie się, jak je pomysłowo zapakować, ozdobić żeby wyglądały szykowanie? Mam dla Was kilka propozycji. Pierwszym z nich jest pomysł na: pudełko ozdobione w stylu glamour. Jak je wykonać? Wystarczy nabyć tekturowe pudełka na prezenty lub zwykle szare kartoniki. Następnie wyciąć z kawałka kolorowego papieru kolorowego, materiału, bądź nawet tapety taki jakby bieżnik i obwinąć nim pudełko, a następnie przykleić na opakowaniu za pomocą dwustronnej taśmy klejącej tak aby materiał nie przemieszczał się.

W następnej kolejności sznurkiem związujemy całość i doczepiamy do wiązania małe plastikowe bombeczki (są odporne na wstrząsy ) a dodadzą opakowaniu magicznego charakteru. Na końcu możemy za wiązanie włożyć kawałek gałązki drzewa iglastego znalezionej podczas zimowego spaceru. Całość będzie prezentowała się niezwykle świątecznie.

Drugi pomysł to: opakowanie na skarpety z papieru, które są często wręczane podczas Świat Bożego Narodzenia 🎄🎁🎅🏼. Do jego wykonania wystarczy papier i włóczka, bądź nitka czy wstążka.

Należy odrysować kontur skarpet na papierze, a następnie wyciąć go w dwóch egzemplarzach. Potem nawlec włóczkę na igłę i ozdobnym szwem połączyć oba elementy. Dzięki wykonaniu opakowania z papieru, można je dodatkowo spersonalizować i coś od siebie na nim napisać.

Trzeci pomysł, to zwykły szary papier ozdobiony samodzielnie namalowanymi farbkami lub spray’em choinkami lub gwiazdkami . Przy ozdabianiu prezentu w taki sposób możemy się wykazać niezwykłą kreatywnością.

Wystarczy wcześniej przygotować sobie szablon ze zwykłej kartki papieru i wyciąć jej kształt. Następnie należy przykładać szablon do opakowań i szybko oraz sprawnie za pomocą kupionego wcześniej spray’u, bądź z udziałem farbek odmalowywać wycięte kształty.
 Zapraszam do obejrzenia video z innymi pomysłami na zapakowanie prezentów z mojej wizyty w Dzień Dobry TVN https://dziendobry.tvn.pl/styl-zycia/pakowanie-prezentow-oryginale-pomysly-blogerki-da319081-5319431

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *