Mam dla Was kolejny pomysł na urządzenie pokoju, w którym się zrelaksujecie i poczujecie jakbyście byli w jakimś egzotycznym kraju. Nazwałam go „ Pożegnanie z Afryką”. Będzie w nim dużo zieleni oraz naturalnego drewna. Pokój może mieć jasno szare ściany ale elementem niezwykle dekoracyjnym i charakterystycznym dla tego wystroju wnętrza będzie tropikalna, z elementami roślinnymi  tapeta lub fototapeta, na jednej ze ścian.  Właśnie w takim klimacie jest jeden z gabinetów salonu urody Follow Your Dreams. https://followyourdreams.pl/

Miałam przyjemność zaproponować kilka drobnych zmian w wystroju tego wnętrza. W tym wypadku chodziło o wykorzystanie mebli kolonialnych, które już były w tym gabinecie i stworzenie klimatu, w którym klientki zrelaksują się podczas każdego wykonywanego tam zabiegu opalania natryskowego oraz innych ujędrniających ciało.

Ściany zostały pomalowane, a na jednej głównej jest fototapeta, do tego nowe oświetlenie, zasłony, przytulne narzuty i finalnie mamy bardzo egzotyczny klimat.

  Fototapetę znajdziecie tu: Fototapeta las deszczowy.  Albo ta winylowa tapeta.
          Żeby wygodnie się położyć i poczytać książkę idealnie sprawdzi się ten szezlong
      Lubicie czasem napić się pysznej kawy? Zatem proponuje metalowy, czarny stolik , z którego w prosty sposób można zdjąć drewniany blat i włożyć do niego gazety lub książki. Uzupełnieniem będą dwa wygodne, tapicerowane zielone fotele.  

 

Możemy postawić na nim też klimatyczną lampę stołową, do której w komplecie jest również górne oświetlenie, wykonane z naturalnego drewna.
Na jednej ze ścian warto postawić piękną komodę , stylizowaną na wzór mebli kolonialnych, która posiada strukturę słojów naturalnego drewna.            
Całość uzupełni na oknie butelkowa zieleń zasłony z przyjemnej welwetowej tkaniny  i drewniane, dębowe żaluzje w kolorze komody.  
A gdy dodacie jeszcze nieco egzotyczny dywan i żywe rośliny (lub sztuczne) będzie jeszcze bardziej przytulnie i tropikalnie. 
Dywan Zebra  Jeśli potrzebujecie pomocy w urządzeniu jakiegoś wnetrza, to zapraszam do indywidualnego kontaktu: agunia.kaluza@wp.pl 🙂 Razem znajdziemy  rozwiązania na miarę zaproponowanego przez Was budżetu dostosowując się do Waszych estetycznych potrzeb ❣️  Ps. Natchniona „Afryką” 🌴 nagrałam piosenkę z filmu pt.”W pustyni i w puszczy” .Rzeka marzeń ☺️ Zapraszam do posłuchania na moim kanale na You Tube ❣️

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *