IMG_7191

Chcę Wam pokazać fajny gadżet kuchenny, który super sprawdza się w kuchni moich rodziców i ułatwia im utrzymanie porządku i funkcjonowanie w kuchni 🙂 Pakowanie kanapek przez mojego tatę do pracy jest z nim o wiele prostsze i wygodniejsze, a mama wkładając talerz z wędliną do lodówki może szybko owinąć go folią spożywczą.

To wszystko dzięki zamontowanemu przez mojego tatę, pod szafką w kuchni naściennemu podajnikowi folii i ręczników papierowych Parat Royal marki Leifheit.  Jeśli chcemy zgrabnie uciąć kawałek foli aluminiowej lub spożywczej, to wystarczy pociągnąć, przeciągnąć suwak tnący i gotowe! Dzięki specjalnym ostrym nożom naścienny podajnik folii, który jest ze stali szlachetnej, precyzyjnie tnie folie aluminiowe i spożywcze. Mamy też dzięki niemu większy porządek w szafkach czy szufladach, bo nasza folia, ręcznik papierowy wisi na ścianie. No i to co mnie najbardziej irytuję jeśli samodzielnie chcemy urwać kawałek folii…czyli postrzępione krawędzie, a dzięki tym ostrym nożykom i suwakowi precyzyjnie je przycinamy. Po odcięciu końce folii wystają na tyle z podajnika by następnym razem bez problemu je chwycić i wyciągnąć. Bardzo ostre noże są ukryte za suwakami tnącymi o ergonomicznym kształcie chroniącymi palce przed skaleczeniem.

Co ważne naścienny podajnik folii i ręczników papierowych Parat Royal pomieści trzy rolki. Za matową obudową ze szczotkowanej stali szlachetnej, która bardzo fajnie pasuje do oświetlenia pod szafkowego i uchwytów do szafek, kryją się folie aluminiowe i spożywcze. Trzeci uchwyt jest przeznaczony do papierowego ręcznika. Po nieskomplikowanym montażu na ścianie można szybko i łatwo od przodu założyć rolki w podajniku. Wystarczy otworzyć obudowę ze stali szlachetnej, włożyć rolkę i podajnik Parat Royal będzie gotowy do użycia.

 

podajnik

 

Jeśli chcecie taki podajnik do folii, papieru, to znajdziecie go tu:

https://www.leifheitsklep.pl/podajniki-do-foli-i-papieru/podajnik-do-folii-i-papieru-parat-royal-p-25660

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *