Znacie „Styl Hamptons” ? Wykorzystałam pare elementów tego wystroju aby urządzić mój salon.

Hamptons, to styl nadmorskich willi, który mi osobiście kojarzy się z latem, wakacjami, morzem, piaskiem, po prostu naturą. Jego nazwa pochodzi od miejscowości East Hampton i South Hampton,  położonych na Long Island. Tak właśnie wypoczywają mieszkańcy Nowego Jorku, korzystając z  uroków wschodniego wybrzeża. Jedną z cech charakterystycznych stylu Hamptons jest paleta barw, w której dominują moje ulubione kolory, czerpiące z okolicznego krajobrazu czyli beże, biele i szarości. Nieodzownym elementem dominującym w stylu Hamptons są dekoracje w morskim stylu czyli suche trawy i moje ulubione imitację rafy koralowej wykonane z żywicy syntetycznej lub szkła czy porcelany, skamieniałe muszle, rozgwiazdy i moje ulubione lustrzane tace.  
Uwielbiam te wszystkie dodatki ponieważ tworzą klimat, w którym można się odprężyć i czasem nawet zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości.
A jeżeli potrzebujecie eko sposobów na prowadzenie domu, osoby która zaprezentuje Wasz produkt lub pomocy w urządzaniu wnętrz, w szybkiej metamorfozie mieszkania, a macie ogranicziny budżet, to razem znajdziemy najlepsze rozwiązania. Zapraszam do kontaktu. Aga Pomaga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *