Chcielibyście mieć nowe wezgłowie w sypialni ale chcecie wykorzystać swoje stare łóżko, tak jak ja zrobiłam u siebie ? Mam dla Was wspaniałe oraz proste w montażu rozwiązanie!  Zagłówki modułowe od firmy MADE FOR BAD. Możecie sami wybrać tkaninę, kolor, rozmiar modułów. Zagłówki są, tak przygotowane do montażu, że wystarczy je ze sobą skręcić (każdy posiada swój numer), a potem są już gotowe do przymocowania ich do ściany.      Jeśli nie chcecie przymocowywać zagłówków modułowych na stałe do ściany, to proponuje wykorzystać mój pomysł na ich montaż. Wystarczy przykleić je na rzepy- taśmy montażowe na rogach wezgłowia oraz u góry, na dole. Dzięki nim wezgłowie będzie się świetnie trzymać ściany, a po odczepieniu zagłówków, gdy będziecie chcieli np. przemalować sypialnie na inny kolor, ściany pozostaną w nienaruszonym stanie.

Ja wybrałam tkaninę idealną dla „psiarzy i kociarzy” ❣️ o symbolu BP0001 w kolekcji NATURAL ( 50% bawełna,  50%poliester), łatwa w czyszczeniu, nie absorbuje płynów, przyjazna środowisku i zwierzętom, polecana właścicielom kotów-odporna na zaciągnięcia 😉

Gwarantuje Wam, że te piękne zagłówki modułowe od MADE FOR BAD całkowicie zmienią wygląd łóżka i sypialni. Dzięki nim nabierze ona większej klasy i przytulności.    
Na stronie http://madeforbed.com/pl/  działa już kod rabatowy: AGAPOMAGA na kwotę 100pln przy zamówieniach powyżej 600pln, aktywny do 30 września  2021 roku 😊 na zagłówki modułowe ❣️ Możecie wybrać rozmiar, ilość, tkaninę. Do dzieła! Ja jestem nimi zachwycona.   
Jeśli potrzebujecie eko sposobów na prowadzenie domu, osoby która zaprezentuje Wasz produkt lub pomocy w urządzaniu wnętrz, w szybkiej metamorfozie mieszkania, a macie ogranicziny budżet, to razem znajdziemy najlepsze rozwiązania. Zapraszam do kontaktu. Aga Pomaga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *