madeforbed_summer_M

Jeśli marzycie o komfortowym łóżku z zagłówkiem tapicerowanym, z piękną tkaniną, to zagłówek modułowy Made For Bed jest właśnie dla Was.

Zagłówki firmy Made For Bed produkowane są na zamówienie przy zachowaniu wysokich standardów jakości. Tkaniny można wybrać spośród stu kilkudziesięciu wzorów dostępnych na ich stronie. Realizowane są także zamówienia indywidualne. Takie właśnie rozwiązanie wybrała aktorka Magdalena Górska, która razem z mężem zaprojektowała zagłówek z modułów dla ich córeczki. Zadecydowali o wielkości i ilości modułów oraz rodzaju obicia. Tym sposobem zwykłe łóżko zmieniło się zupełnie. Sami zobaczcie efekt końcowy w pokoju tej małej królewny 🙂 Magda wspominała też, o tej metamorfozie na swoim Fun Page-u.

IMG_2951 IMG_2997 IMG_3073

Wygoda przede wszystkim!

Moduły made for bed zbudowane są z profilowanej ramki mdf, pokryte są grubą warstwą gąbki tapicerskiej i wybraną tkaniną. Grubość zagłówka to 6cm. Zagłówek  projektuje się samemu, korzystając z prostego kreatora na stronie internetowej www.madeforbed.com
Realizacja zamówienia trwa od 2 do  4 tygodni,  kurier dostarcza zagłówek do  Twoich drzwi,  w poręcznym kartonie z instrukcją montażu i kompletem mocowań.
Najlepsze jest to, że nie musimy wymieniać łóżka na nowe aby zamontować zagłówek made for bed. A jeśli kupujemy nowe łóżko, to idealnie pasować będzie prosta skrzynia na materac.

Tkaniny  na zagłówki podzielone są na 3 kolekcje:
basic – klienci znajdą tu popularne plecionki materiały typu alkantara oraz ekoskóry a także łatwe w czyszczeniu floki i szenile.
chic – to designerska odsłona marki – wyselekcjonowane tkaniny nadruki na bawełnach
simple – szlachetne wełny i plusze
Modułowa budowa umożliwia  tworzenie oryginalnych patchworków. Ja się w nich zakochałam i z przyjemnością polecę je osobom, które zgłoszą się do mnie aby dokonać im w mieszkaniu metamorfozy w sypialni 🙂

O zagłówkach modułowych Made for Bed mówiłam też w Radio Kolor. Posłuchajcie 🙂

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *