Wczoraj w eleganckim hotelu Vievenna House Mokotow w Warszawie odbył się event przygotowany po raz kolejny przez portal Allabotlife  dla marki Arganicare.

Tym razem była to premiera naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała o najwyższej jakości Arganicare Skin. 

Każda z przybyłych Pań mogła przetestować na własnej j skórze twarzy konsystencję, sprawdzić zapach pojedynczych kosmetyków, ocenić ich wygląd i opakowanie. Nie zabrakło ambasadorek marki oraz influencer-ek, które z przyjemnością testowały nowości od Arganicare.

Mnie szczególnie zainteresowało serum pod oczy Arganicare Collagen Boost Anti Wrinkle Eye Serum. Po oczach niestety najbardziej widać czy jesteśmy zmęczone, a zmarszczki wokół nich, to raczej najmniej ulubiona część starzenia się skóry dla większości kobiet. Dlatego zainteresowała mnie bardziej ta intensywna kuracja odmładzająca z najwyższą dawką kolagenu, oleju arganowego i kwasu hialuronowego od mark Arganicare, która przeznaczona jest dla cienkiej i delikatnej skóry wokół oczu. Intensywnie nawilża, ujędrnia, wygładza i znacznie redukuje zmarszczki mimiczne, a zawarty w serum kompleks Haloxyl TM silnie ujędrnia i eliminuje pigmenty odpowiedzialne za powstawanie cieni pod oczami, dzięki czemu skóra wokół oczu wygląda świeżo i promiennie. Do tego wszystkiego serum można bardzo łatwo zaaplikować z wygodnego opakowania na wcześniej oczyszczoną twarz i delikatnie wklepując je opuszkami palców w okolice oczu. Zatem warto je wypróbować.

To był bardzo przyjemny event. Dziękuję Allaboulife za zaproszenie.

fot. Portal Gwiazd

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *